Piękny Pies

Renata Kozłowska

Moja Historia

Z zawodu jestem zootechnikiem, absolwentką Akademii Rolniczej w Lublinie. Jestem również właścicielką salonu pielęgnacyjnego dla psów Piękny Pies
Do Warszawy sprowadziłam się w roku 1999 zaraz po skończeniu studiów, tu rozpoczęłam swoją pierwszą pracę w Fundacji zajmującej się ochroną zwierząt. Od zawsze chciałam aby moje życie zawodowe było związane ze zwierzętami, ich los był zawsze dla mnie bardzo ważny i nigdy nie przechodzę obojętnie obok wyrządzanej im krzywdy. Dlatego w moim domu zwierzaki obecne są od zawsze. Pomagam w adopcji psów i kotów i śmiało mogę powiedzieć że dzięki mnie kilka bezdomnych psiaków zyskało nowy, dobry dom, z czego jestem bardzo dumna.
Adopcja Psów
strzyżenie psów

Od kilku lat pracuję w przychodni weterynaryjnej jako asystent lekarza, pomagając w prowadzeniu przychodni, ale również asystując podczas operacji. Dzięki tej praktyce nauczyłam się bardzo wiele o psach, ich chorobach, zachowaniu i jak z nimi postępować. W trakcie pracy obserwowałam zwierzęta i ich właścicieli i zauważyłam jak wiele problemów sprawia im codzienna pielęgnacja pupili. Dlatego postanowiłam założyć salon i zająć się profesjonalnie pielęgnacją zwierząt.

pies
Fryzjer
gazeta
pies
Aby zgłębić swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną w dziedzinie pielęgnacji czyli groomingu ukończyłam kurs strzyżenia psów w Szkole Groomingu uzyskując dyplom groomera. W celu poszerzenia swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności uczestniczę również również w warsztatach groomerskich prowadzonych przez najlepszych psich fryzjerów w Europie. Rony Demunter warsztaty z pielęgnacji i przygotowywania terierów, Corinna Verschuren – pudle i małe rasy ozdobne York Shire Terrier, Shih Tsu, biszon, maltańczyk czy warsztaty prowadzone przez Kitty Ponnet z przygotowania seterów, spanieli i retriverów.
W swoim życiu połączyłam pracę zawodową z pasją, dlatego poszerzanie mojej wiedzy sprawia mi prawdziwą przyjemność i pozwala być na bieżąco z najnowszymi trendami w strzyżeniu, trymowaniu i pielęgnacji psów.
Scroll to Top