Piękny Pies

Nasze usługi

A Title About Your Services

Salon specjalizuje się w strzyżeniu i trymowaniu psów wszystkich ras, według wzorca FCI jak również na specjalne życzenie klienta.

 

Przygotowujemy psy do wystaw i pokazów.

Pies Strzyżenie
York

W naszym salonie nie mniejszą uwagę poświęcamy psom wielorasowym, a te adoptowane ze schroniska mogą liczyć na specjalne zniżki. Strzyżemy i trymujemy je w zależności od rodzaju sierści i dobieramy im specjalne fryzury które odzwierciedlą ich charakter.

Nasze usługi obejmują również kąpiele pielęgnacyjne i lecznicze, a w przypadku konieczności istnieje możliwość konsultacji z lekarzem weterynarii specjalizującym się w chorobach skóry psów i kotów.

Nasz salon posiada specjalistyczną wannę groomerską ,której system podnoszenia i opuszczania oraz otwierane wejście i wyjście umożliwia nam przyjmowanie psów różnych wielkości nawet tych dużych, takich jak: bernardyn czy nowofundland.

Do nas możecie Państwo przyjść również z psem krótkowłosym, którego sierść wypadająca przez cały rok bywa bardzo uciążliwa dla właścicieli.

Trymujemy psy krótkowłose, a po zastosowaniu odpowiednich kosmetyków zapanowanie nad wypadającą sierścią będzie łatwiejsze
Scroll to Top