Salon specjalizuje się w strzyżeniu i trymowaniu psów wszystkich ras, według wzorca FCI jak również na specjalne życzenie klienta. Przygotowujemy psy do wystaw i pokazów.W naszym salonie nie mniejszą uwagę poświęcamy psom wielorasowym, a te adoptowane ze schroniska mogą liczyć na specjalne zniżki. Strzyżemy i trymujemy je w zależności od rodzaju sierści i dobieramy im specjalne fryzury które odzwierciedlą ich charakter.Nasze usługi obejmują również kąpiele pielęgnacyjne i lecznicze, a w przypadku konieczności istnieje możliwość konsultacji z lekarzem weterynarii specjalizującym się w chorobach skóry psów i kotów.

Nasz salon posiada specjalistyczną wannę groomerską ,której system podnoszenia i opuszczania oraz otwierane wejście i wyjście umożliwia nam przyjmowanie psów różnych wielkości nawet tych dużych, takich jak: bernardyn czy nowofundland.Do nas możecie Państwo przyjść również z psem krótkowłosym, którego sierść wypadająca przez cały rok bywa bardzo uciążliwa dla właścicieli. Trymujemy psy krótkowłose, a po zastosowaniu odpowiednich kosmetyków zapanowanie nad wypadającą sierścią będzie łatwiejsze :)

Prowadzimy również mały sklepik w którym można kupić wszystko dla psa. Oferujemy szeroki wybór kosmetyków, ubranek, obroży i smyczy oraz karm i legowisk. Doradzimy co kupić, nie wydając przy tym fortuny ;)

Salon mieści się przy lecznicy weterynaryjnej istniejącej w tym miejscu od trzydziestu lat
(www.weterynarz-warszawa-centrum.pl).
Copyright 2013